Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czym różnisz się od swojej postaci?

Go down 
+2
Sevarell Vaekha
Alain Cearneth
6 posters
AutorWiadomość
Alain Cearneth
Uczeń
Alain Cearneth


Liczba postów : 154
Age : 39
Skąd : Caller
Wiek : 24
Gotówka : 149 Galeonów, 16 Sykli, 21 Knutów
Join date : 14/04/2009

Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitimePią Kwi 17, 2009 6:21 pm

Jeśli twoja postać ma zupełnie inny charakter niż ty sam - może to tu opisać.
Powrót do góry Go down
https://beauxbatonsschool.forumpolish.com
Sevarell Vaekha
Prefekt
Sevarell Vaekha


Liczba postów : 21
Age : 30
Skąd : Cardiff, Wielka Brytania.
Gotówka : 39g 15s 21k
Join date : 21/04/2009

Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 2:43 pm

Od mojej postaci pewnie różnię się tym, że mam [oczywiście zdarzają się odstępstwa] świetne poczucie humoru. Jestem złośliwa, fakt - ale zawsze staram się być uprzejma, życzliwa, nie tylko kiedy mam taki kaprys. Ah, no tak. I zawsze dwa razy pomyślę, nim cokolwiek zrobię xD.
Co do zainteresowań. Racja, cholernie ciekawi mnie reakcja ludzi wyprowadzonych z równowagi, ale nocą nigdzie się nie włóczę. Chyba, że z ojcem od czasu do czasu pojadę na rower ;].
Powrót do góry Go down
Adrianne d'Epinay
Uczennica
Adrianne d'Epinay


Liczba postów : 10
Age : 30
Skąd : Ie Mans
Gotówka : 80g 128s 21k
Join date : 15/04/2009

Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 3:09 pm

Najważniejszą cechą, która odróżnia mnie od Add to to, że ona jest raczej spokojna, a ja nie xD Dalej to już jesteśmy chyba takie same. Ale czuję, że gdyby Adrianne była realną osobą to za pewne bym ją polubiła ;p
Powrót do góry Go down
Madeline De La Cuesta
Prefekt
Madeline De La Cuesta


Liczba postów : 25
Age : 31
Skąd : Bordeaux
Gotówka : 65g16s21k
Join date : 02/05/2009

Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitimeWto Maj 12, 2009 8:23 pm

hm... no to tak ja w odróżnieniu od mojej postaci jestem mniej dziecinna... Mamy jednak z Mad kilka wspólnych cech i tu np. obie jesteśmy hm... szalone? i nie jeździmy zbyt dobrze na desce chociaż Madeline jakoś lepiej to wychodzi. I to by było na tyle.
Powrót do góry Go down
Alice Price
Uczennica
Alice Price


Liczba postów : 34
Age : 29
Skąd : Francja, Vannes
Gotówka : 25g 1s 21k
Join date : 02/05/2009

Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitimeWto Maj 12, 2009 8:55 pm

Ja i moja Alice.. No coż. Ja w przeciwieństwie do niej nie mam kompleksów i nie uważam, że jestem brzydka (czyt: mam duże ego). Hmmm... Różnimy się wyglądem? xD Ona jest rozsądniejsza xDDDD Ze mnie to taki mały głupek a ona to lekka kujonka. ALE TYLKO LEKKA xDDDDD
Powrót do góry Go down
http://www.wamporze-zycie.blog.onet.pl
Manon Guerard
Prefekt
Manon Guerard


Liczba postów : 42
Age : 32
Skąd : Aix-en-Provence
Gotówka : 71g 11s 21k
Join date : 21/04/2009

Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:11 pm

Długo zastanawiałam się nad tym pytaniem i doszłam do wniosku, że tych różnic jest niewiele. Moje postacie przynajmniej w pewnej części zawsze są odzwierciedleniem mniejszego lub większego procentu mojej osobowości. Oprócz tych cech czysto fizycznych, naturalnie, Manon jest aspołeczna. Nie wyszło to jeszcze tak do końca, jednak widać już, że nie jest mistrzynią w nawiązywaniu znajomości, woli słuchać i spokojnie obserwować, niż opowiadać, być w centrum uwagi. Nie jest typową nastolatką, która uwielbia plotkować. Nie wykazuje też posiadania jakiś większych uczuć niż namiętny neutral, czy też wrogość.
Ja natomiast przeważnie zamęczam ludzi swoją, prawie zawsze bezsensowną paplaniną, pakuję się w różne, szkolne akcje (czego niejednokrotnie żałuję) i ogólnie jestem raczej bezinteresowna ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czym różnisz się od swojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Czym różnisz się od swojej postaci?   Czym różnisz się od swojej postaci? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czym różnisz się od swojej postaci?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista Postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na luzie :: Porozmawiajmy!-
Skocz do: