Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.

Go down 
+4
Adam Levesque
Diana Blair
Sevarell Vaekha
Adrianne d'Epinay
8 posters
AutorWiadomość
Adrianne d'Epinay
Uczennica
Adrianne d'Epinay


Liczba postów : 10
Age : 30
Skąd : Ie Mans
Gotówka : 80g 128s 21k
Join date : 15/04/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 3:11 pm

Wszystko objaśnione w temacie.


W realu mam na imię Kamila, a imię mojej postaci wzięło się za pewne od tego, że miałam postać tego imienia, dawno temu na wizardzie (Adrianne Rountree, potem Reed, na końcu Mortel xd). I ogólnie to imię bardzo mi się podoba.
Powrót do góry Go down
Sevarell Vaekha
Prefekt
Sevarell Vaekha


Liczba postów : 21
Age : 30
Skąd : Cardiff, Wielka Brytania.
Gotówka : 39g 15s 21k
Join date : 21/04/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 3:22 pm

Hmm... Nazywam się Adrianna. xD
Imię mojej postaci [jak i nazwisko] wymyśliłam sama. Ot, dokładałam literkę po literce ;] Spodobało mi się, więc nick mam taki, a nie inny ;].
Powrót do góry Go down
Diana Blair
Uczennica
Diana Blair


Liczba postów : 3
Age : 32
Skąd : Paris
Join date : 23/04/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:00 pm

Więc, na serio nazywam się Ania. Moja postać nazywa się tak, bo kiedyś gdzieś miałam taką nazwę. W sumie mam już tyle postaci w rożnych miejscach, że kolejne imię rodzi się dopiero kiedy wymyślę sobie charakter.
Powrót do góry Go down
Adam Levesque
Uczeń
Adam Levesque


Liczba postów : 9
Age : 32
Skąd : Vienne
Gotówka : 55G, 16S, 21K
Join date : 21/04/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimeNie Maj 03, 2009 4:35 pm

Adam :] I to by było na tyle Razz
Powrót do góry Go down
Camile Blue
Uczennica
Camile Blue


Liczba postów : 21
Age : 30
Skąd : Pariss,London
Gotówka : 45g16s21k
Join date : 28/04/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimeNie Maj 03, 2009 5:27 pm

Natalia.
Moja postać powstała z tego powodu iż...
Iż jedyną książką jaką czytam i czytaałam to cykl HP a Camille ma moje cechy charakteru
Powrót do góry Go down
Alice Price
Uczennica
Alice Price


Liczba postów : 34
Age : 29
Skąd : Francja, Vannes
Gotówka : 25g 1s 21k
Join date : 02/05/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimeNie Maj 03, 2009 7:19 pm

A ja mam na imię Iwona. Imię mojej postaci powstało od Alice Cullen (seria 'Zmierzch') a nazwisko gdzieś znalazłam.
Powrót do góry Go down
http://www.wamporze-zycie.blog.onet.pl
Maddlené Vinquet
Uczennica
Maddlené Vinquet


Liczba postów : 22
Age : 31
Join date : 11/05/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimePon Maj 11, 2009 11:34 pm

Jak wszyscy, to ja też chcę!
A więc naprawdę mam na imię Oriana i nie podskoczysz.
A moja Madd wzięła się od ksywki koleżanki, [Maddlen] dołożyłam sobie jedną literkę i już. A nazwisko - całkowicie mnie poniosła, taa, eee... wyobraźnia. xd
Powrót do góry Go down
Madeline De La Cuesta
Prefekt
Madeline De La Cuesta


Liczba postów : 25
Age : 31
Skąd : Bordeaux
Gotówka : 65g16s21k
Join date : 02/05/2009

Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitimeSro Maj 20, 2009 2:19 pm

No więc nazywam się... Amelia. Po pierwsze nie zbyt lubię to imię a po drugie chciałam się na Beauxbatons nazywać jakoś po francusku Razz. Maduś się nazywa Maduś bo to takie ładne imię a nazwisko jakie jej nadałam miało mieć w sobie coś hiszpańskiego i ma.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. Empty
PisanieTemat: Re: Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.   Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podwójna postać.
» Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na luzie :: Porozmawiajmy!-
Skocz do: