Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia

Go down 
AutorWiadomość
Manon Guerard
Prefekt
Manon Guerard


Liczba postów : 42
Age : 32
Skąd : Aix-en-Provence
Gotówka : 71g 11s 21k
Join date : 21/04/2009

Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia Empty
PisanieTemat: Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia   Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia I_icon_minitimeSob Maj 02, 2009 5:45 pm

Jako, że większość z nas ma problem z odnalezieniem odpowiedniego wyglądu dla swojej postaci, by był zgodny z regulaminem forum, postanowiłam założyć ten właśnie temat. Każdy, komu zalega coś na dysku, bądź też wątrobie może pochwalić się tutaj swoimi bądź też nieswoimi pracami.

Na wstępie, kilka zakurzonych avatarów dla pań ;p

Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia NnnnnlOdpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia LllldOdpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 59069457Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 48539246Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 18299013Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 89131460Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 89757309Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 45038170Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 36324359Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 49646725Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia 90210753Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M10tOdpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M14Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M13Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M12sOdpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M11Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M15Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M16hOdpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M17yOdpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M18Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M19Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M20Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M23Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M24Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M25Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M26Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia M27Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia Mannnnon
Powrót do góry Go down
 
Odpicuj mi postać, czyli szalona avatarnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podwójna postać.
» Jak masz na prawdę na imię ? I dlaczego Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na luzie :: Porozmawiajmy!-
Skocz do: